O pisaniu ikon.

O pisaniu ikon. etapy powstawania ikony Ojca Pio z Pietrelciny. 

Jeśli jesteś zainteresowany, chętnie odpowiem na pytania i podzielę się tym jak piszę Ikony.

Obejrzyj galerię ikon i zamów już dziś!!!
tel: 664 962 298  email: p.wawrylo@qrstudio.pl

IKONY ŚWIĘTEJ RODZINY:

Ikona Świętej Rodziny złocenia łuku i aureoli 23 i 3/4 karatowym złotem. Tło szlagmetalem.

 

Ikona Jezusa Chrystusa Władcy Wszechświata przedstawia Syna Bożego w geście błogosławieństwa z księgą życia w lewej ręce. Kolory szat symbolizują podwójną naturę Zbawiciela, ludzką i Boską.  

IKONY JEZUSA PANTOKRATORA

 

 

IKONY NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

 

 

Bardzo często zamawiana u mnie Ikona świętego Filipa Nereusza charakteryzuje się pięknym opracowaniem portretu Świętego i symboliczną świecą z wypisanym siedmioma darami Ducha Świętego. Napisałem także ikony ze świecą gromniczną oraz bez świecy. 

IKONY FILIPA NERI

 

Stale powiększająca się galeria ikon Świętych patronów, mieści w sobie ikony Jana Pawła II napisaną do Kościoła w Duczkach, Świętego Ojca Pio z Pietrelciny, Świętego Mikołaja Biskupa, Świętej Agaty napisanej dla Pani Prezydentowej Agaty Korhauser-Dudy. Kolejne Ikony to Ikona Świętej Małgorzaty Alacoque, dwie ikony świętego Tomasza z Akwinu, i ikona świętego Tomasza Apostoła. Piękne przedstawienia Świętego Józefa z Dzieciątkiem Jezus oraz Świętego Krzysztofa niosącego małego Jezusa. 

IKONY ŚWIĘTYCH PATRONÓW:

 

Otrzymasz ręcznie wykaligrafowaną ozdobnym pismem

dedykację na odwrocie ikony gratis!

Co składa się na koszt ikony?   Materiały plastyczne użyte do jej wykonania: zagruntowana deska lipowa 30/40 cm, szelak i mixtion, płatki szlagmetalu, farby , pędzelki, jajko i wino. Czas pracy artysty około 2,-3 tygodni – 1000 zł Pracy zawsze towarzyszy modlitwa za zamawiającego i obdarowanego (jest oczywiście gratis :)) Łączny koszt: 1550 zł

Rozumiem, że koszt ikony może wydawać się wysoki, dlatego zawsze jestem otwarty na rozmowę w celu dopasowania formatu ikony do możliwości finansowych klienta! Zadzwoń i zamów już dziś! 
tel: 664 962 298  email: p.wawrylo@qrstudio.pl

Dostępne standardowo formaty i szacunkowe ceny:

  • 32 x 24 x 2,5 [cm] – 1200 zł
  • 40 x 30 x 2,5 [cm] – 1400 zł
  • 50 x 40 x 2,5 [cm] – 1750 zł

Ikony wraz z upływem czasu nabierają ogromnej wartości, zwłaszcza gdy prezentują unikatowe przedstawienie tematu i stają w centrum domowego ołtarza modlitwy.

Oferuję Państwu:

  • najwyższej klasy dzieło artysty specjalizującego się w pisaniu ikon i posiadającego grono zadowolonych klientów, 
  • unikatowe ujęcie tematu, w którym mają Państwo swój udział,
  • materiały, które zapewnią trwałość ikony.

wartość sentymentalna będzie jeszcze większa i nawet po krótkim czasie stanie się wręcz BEZCENNA dla całej rodziny! 

UWAGA WAŻNA INFORMACJA: Napisanie ikony trwa 3-4 tygodnie w zależności od wybranego tematu i aktualnej dostępności desek. Zachęcam do kontaktu z większym wyprzedzeniem czasowym, aby praca nad ikoną była właściwie rozłożona. Daje to także możliwość naniesienia ewentualnych uwag Zamawiającego i dopracowania artystycznego dzieła.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zamawiając teraz otrzymujesz gwarancję, że odbierzesz gotową ikonę za 21 dni, od dnia podpisania umowy lub przelania zaliczki na konto.

W razie pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszam do kontaktu. Piotr Wawryło.

tel: 664 962 298  email: p.wawrylo@qrstudio.pl